Show pictures

 

Home
Up
Foto Gallery
Skou Program
Background
Skou Uitslae
Kontak Ons
Sponsers
Stalletjies


2015

Fotos met komplimente van Tertius Genade - Fotojan

Monty Gadd wenner 2015 - CJ du Plessis met Touch me Twice

Grootkampioen 5 gang                 Groot kampioen 3 gang

War Survivor - Kippie Louw                Irene van der Westhuizen

Kampione Siertuig - Riverdance met Koekie de Villiers

    123 OPE 3 gang kinder kampioenskap     
39 valley's Rising Song   Tammy Wilke     1
93 Quick Oick   Madel Pick     2
53 My Last Duchess   Anika Louw     3
218 Touch of Fire   M. de Welzim     4
129 Macheath   Danika Loock     5
    125 SASH Champion 3 gaited Parkhorse    
38 Valley's Dew Drop   Tammy Wilke     1
37 Valley's Rising Light   Christie     2
217 El Bosco   K. De Villiers Studcor Studcor 3
23 Gold I'm told   Iane Ferreira Ashwood George Borcherds 4
203 Alonso   Franky Dallacasa Baby Muller Baby Muller 5
    127 SASH Siertuig Kampioenskap    
156 Riverdance   k. de Villiers Lyn Nel Studcor 1
118 The Entertainer   Charl Wilke  C. Wilke Jean Cilliers 2
159 Nite Double Take   Charlie Brown Charlie Brown Charlie Brown 3
202 Captain America   Baby muller Baby Muller Baby Muller 4
7 Captain Planet   Tommy Ferreira     5
    128 OPE 5 gang kinder kampioenskap     
108 Bella Ruscka   Anike Louw Kippie Louw   1
40 Naughty Nite   Tammy Wilke     2
148 Rambler's Romeo   Franco van der Merwe Francois van der Merwe   3
25 Touch of Africa   Jana Ferreira     4
    131 SASH Enkeltuig kampioenskap    
8 Electric express   Tommy Ferreira     1
95 Snippy Souvnieur   Philip Piek     2
    133 SASH 3 gang kampioenskap   (8 Plasings )    
33 Valley's Wild Country   Irene     1
123 New Years Rock   Natasha Lotter Natasha Lotter   2
32 Valley's Harlem Charm   Christie     3
154 Chikabee   Zanie Dixie Studcor   4
    135 SASH 5 gang kampioenskap (8 Plasings )    
109 War Survivor   Kippie Louw     1
269 On Cloud Nine   K. de Villiers     2
133 Wild Majesty   Stefan Loock JJ Loock   3
35 Valley's Burning Sky   Christie van der Westhuizen     4
267 Bochelli   Jeanne de Villiers Corne van Zyl   5
157 In the Line of Beauty   Erik Lombard     6
146 Daylight Robbery   Elbe van der Merwe     7
161 Lover's Touch   George Borcherd     8

 

 

 

Kampione Enkeltuig                            

Tommie Ferreira

 

 

 

 

kampioen 3 gang kinderryperd

Tammie Wilke

 

 

2014

Alle fotos geneem deur Tertius genad van FOTOJAN  https://www.dropbox.com/sh/bgmkz9ortnx2k13/AABqH_jgKL2V9NaRD3U9V_Haa?dl=0

Miniatuurperde:

Eduand Litchi Senior kampion Hings    Mandaluci Sally Opperste kampioen

     

Saalperd Kampioene

Groot kampioen 5 gang - Naughty Nite      Kampioen Park horse - Cinderella

     

Siertuig kampioen - Riverdance      Monty Gadd wenner - Due  Wild Majestic

  

3 gang kampioen - New Years Rock

             

Welsh Ponies

Champion single harness                          Supreme champion under saddle

Sundune Crackerjack                               Sundune Quincy

                       

Kaapse Boerperd SA Kampioene

SA Senior kampioen hings               SA Kampioen 3 gang kinderryperd

Hiersek                                         

 

Grootkampioen 5 gang                 Groot Kampioen 3 gang

  Colchester delgado                       Indina Ntombazane

    

Groot kampioen enkeltuig                Groot Kampioen Siertuig

Colchester bold Princess                  Indiana Bakgat

  

Kampioen 5 gang kinderryperd

Indiana Pampoen